Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz LostKnight #18395 üzenetére

    Okés, akkor nézd meg légyszíves azt is, hogyan kell egy bestiát (aki nem mellesleg a top 9. jelen pillanatban) legyőzni könnyűszerrel! ;]

    A replay itt található a meccshez.

    Ha a normál shadow-nature paklim van nálam, szerintem akkor is megverem, mert t1-en enyhén szólva sokat bénázott, mivel pl. 1 full hp-s forsaken-re is nyomott eruptot, ami így bele se halt... De azért a korai t3 mindenképpen nekem kedvezett a voidstorm miatt! :U

    A nightcrawler-nasty, amit csináltam meg elég nagy power-kidobás volt, mert későn nyomtam rá a nasty-re és a drake nem halt bele, de akkor már gyakorlatilag mindegy volt, csak az időt akartam húzni, hogy az embalmer betöltsön. ;]

    És egy dolog, amin meglepődtem: ő nem hisztizett utána! Egyszerűen megkérdezte, hogy mi volt és elfogadta, hogy vesztett. Ez az, amit a legtöbb top játékos nem tud megtanulni: az ellenfelek tisztelete, ha egy bizonyos rangkülönbség alatt kapnak ki...

    Jah és LostKnight, ideje lenne felkötnöd a gatyádat, mivel már rangot és helyezést is ugrottam. Jelenleg a 70. helyen állok 3 pöttyös pajzzsal! :)

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák