Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpihun

    senior tag

    válasz Volgafan #17424 üzenetére

    Na szevasztok.Nem haltam meg csak gép megadta magát.

    Na akkor térjünk a lényegre:
    Xp farmból a ravens tűnik nekem is jónak,nem egy túlnehéz map, gyakorlás kérdése.Ja és mi az az 1mark?

    Token farm már egy kicsit bonyolultabb.
    Itt van a te insane god od, nem túl, könnyű, de gyakorlással megoldható, elején rohangálás, azután építkezés...
    És itt van még a king of the giants is.Ez egy kicsit egyszerűbbnek tűnik (nem csak szerintem)Viszont kevesebb vic de az nem olyan nagy szívfájdalom,KotG amúgy is gyorsabb.Néztem mind2 mapról többféle repet.Gond csak ott akadt,hogy mind2 map összes repjén ott volt az amii monument.És ezeket ami monu nélkül, hogy lehetne megoldani?
    Insane godon, esetleg ha már t3 on vagyok és van kiépített védelmem, ashbone spamal egy kiszemelt könnyű orb helyet szabadítok meg.KotG-n meg 4es pozból indulok, megyek t3 azon a 2 orb+6 well helyen,és negyedik orbot pedigaz az fölött levő helyen (egy szakadék van közöttük) lost vigillel vagy sh phoenix-szel megtisztítom, vlmivel körbefutok oda, úgy, hogy semmit se hívjak magamra, gyors t4 és mielőtt az utóbbi bázist betámadnák lss spam.

    [ Szerkesztve ]

    Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Új hozzászólás Aktív témák