Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz jacint78 #81472 üzenetére

    Nem egy szerver van, ahol tiltva van az EZ, Easy stb.
    Nem csak az Iram ilyen :K

    #KeepFightingMichael

  • deatom

    tag

    válasz jacint78 #81472 üzenetére

    Sokan nem szeretik, mert "negatív töltetük" is lehet,de ugye csak felfogás kérdése. ;)
    Nyilván ha nagyon elvereitek a másikat, mondhatod, hogy ez könnyű volt, mert tényleg az volt, csak ugye egy focimeccs (vagy bármi más) vége után sem mész oda a másik csapathoz, és amikor kezet fogtok beböfögöd, hogy "gg, easy", meg "jó nagy balfácánok vagytok, ecsém".... :DD.
    Persze ez az internet, meg csak játék, meg arcnélküliség, meg kit érdekel, de te is gondold át: van akit ez bánt, és joga van eldönteni, hogy például a saját szerverén megengedi-e ezeket a dolgokat, ha má fizet is érte.
    Ezt más szerveren is tiltják, nem csak magyaron,nem csak ebben a játékban, ezen nem kellene ennyi gittet rágni. Nem tetszik neked, ez van, csak nem ilyen "szégyellem, hogy magyar vagyok" stílusban kéne azért.
    Nem akartam ennyire támadóba írni a múltkor, csak este már nem volt "időm" finomabbra fogalmazni. :)

    Én nemrég vettem meg a prémet akciósan és most kezdtünk el a játékkal újra játszogatni, nekem nincs bajom a pályákkal, de ha tudsz még pár jót, akkor leírhatod.
    Terminátorok meg mindenhol vannak, amikben az a jó, hogy "lehet tőlük tanulni néha valamit", másrészt lehet bővíteni a szitokszótárat, bár leírni sosem szoktam, inkább csak dörmögök magamban, vagy ordibálok, tökmind1.... Én szeretem a kihívást és az erős ellenfelet is, mert akkor biztos nem fogod beírni, hogy easy :)
    Szerintem az átlagos szervereknél több a csapatmunka az iramon, ezért is kedveltem meg. Intenzívebbek is tudnak lenni a körök emiatt. Olyan ott nincs, hogy beállsz valahova tankkal és ötödjére is medikkel ugrál valaki előtted: egy két kill és 5 rpg repül feléd öt irányból, meg még jön a c4es is. :DD
    Én próbáltam ücsörögni a pálya szélén csipával is, egyszer lőttem valakit le, aztán eljött(ek) értem helivel ;]

Új hozzászólás Aktív témák