Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nrk

    tag

    válasz FollowTheORI #68103 üzenetére

    Egyértelműen az utólag érkezőket kellene ide oda rángatni, és amit ír gabesz, hogy 50 ticket-től nem dobál, az borzasztóan kevés. Mert ha végig jól nyomod a kört és teszel a csapat győzelméért, aztán 51 ticketnél áttesz a vesztes csapatba akkor kb megmarod magad, hogy ilyen nincs és legközelebb nem szívesen mész fel arra a szerverre mert tudod, hogy szar a balance és bármikor átvág a másik csapatba. A legjobb megoldás az lenne amit te is írsz, hogy az utólag érkező embereket dobálja és nem azokat akik tesznek a csapatért, map közben meg nem keverget senkit sehová, csak ugye az utólag érkezőket.

    [ Szerkesztve ]

    i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

  • mackosajt

    addikt

    válasz FollowTheORI #68103 üzenetére

    Kétélű a dolog.

    1. Ha csak kör előtt megy a keverés, lehet ez a map nem fekszik annyira annak, aki az előbb "pro" volt.
    2. Mi alapján keverjen? Előző kör? BL adatok?
    3. Kiket tartson egyben? Azonos jelzés, vagy squadok? elhiszem, hogy jó a haverok mellett tolni, de akkor ha csak az a jó, tessék menni warozni, mert amikor 5 játékos azonos klánból 1 oldalon tolja, és még "pro"-k is, a másik meg random csapat, akkor szokott elmászni az erő. Ha meg 2 ilyen jó csapat van fent 1 oldalon, pláne.
    4. A vége előtt szinte mindegy, hány tickettel balanszol, mert 51-ről is lehet nyerni, ha a másik oldal épp elbukja a pontjait, meg 101-ről is ki lehet kapni, sőt 300-100 állásból is.

    Ez az egész sehogy sem jó. A gyári játékbeli egy kapal f@s. Vagyis eddig az volt.
    A pluginek meg vagy végzik a dolgukat, vagy nem.

    No de ne offoljunk erről sokat.

    Ha valakinek van esetleg bevált receptje, amire esküszik, gabeszék megfontolják, szerintem nem haragszik meg senki, ha privátban elkülditek neki, vagy akár nekem, én meg megírom/mondom nekik.

    De eddig még egy sem jött be mindenkinek abból, amit próbáltunk akár a ti visszajelzéseitek alapján.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák