Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stoon

    őstag

    válasz kriszpontaz #1696 üzenetére

    a jetek igy is elég erőssek bf3 ban gondolj bele ha mind a pilot és a gunner egy azon célt lő és már miért tenne másképpen! ahogy az impérium galactikában mondja a kahren :" Halál,Halál Halál! és ez a földieknek nem volna tul szorakoztató :O

    steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

  • prokxy

    veterán

    válasz kriszpontaz #1696 üzenetére

    Így is elég op a jet a BF3-ban, hova emelnéd még? A heli, légvédelmi hatástalan ellene, szinte csak egy másik jet tudja leszedni, semmi más.

    Tegnap úgy bealudtam este 9-kor, h reggeli telócsipogásra ébredtem, h meló van, szóval lemaradtam mindenről. :W
    Reggel a vonaton telón néztem meg a multis jeleneteket:
    - a commander mód nekem bejövős, BF2-vel nem játszottam, szóval ez nekem új. Gyulával egyet kell értsek ez ügyben, nem igazán látom, hogy ha publicol az ember nem ismerősökkel, akkor ez miként fog megvalósulni, mert ahogy a gameplay-ből kiderül, eléggé sokat tud segíteni a távolsági tüzérség, de ki fogja ezt menedzselni, ez még nekem homály.
    - amennyire telóról lehet ezt megítélni, grafikára szép a játék, az többi katona picit béna volt, de hát ez volt a dolguk! :D IDDQD az befigyelt a főszereplőnél, az látszik, na meg hogy a heli mindent körbelőtt, hááát... Megrendezett, értem én, de ennyire? :D
    - Az út alatti tartópilléres rész az kifejezetten tetszett! :D Bár mindenki az el fogja kerülni tankkal, már látom előre! Csak az esik ebe a hibába, aki nem látta a trailert!

    Összességében ez nagyon várós, tuti előrendelős lesz. Ez a késes sztori hogy? Ha épp késelne az enemi, de te épp időben megnyomsz vmit, akkor a visszafelé sül el részéről a dolog? És ha ő is ép időben süti el, akkor végtelenciklus? :DDD :DDD

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák