Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz kriszpontaz #59288 üzenetére

    Utolsó bekezdés egyik legfontosabb üzenete.
    Elég érdekes hozzáállás és ez van mindig. Inkább csalok, de még véletlenül sem fogok napi 1 órával többet beletolni a játékba (és az időhiány rossz példálózás, mert akkor sem kell csalni), mert akkor esetleg megtanulok játszani. Meg ő is élvezi. Én nem tudom a csalást, hogy lehet élvezni, de az a baj, hogy az ilyen ember nem normális. Egyszerűen nem fogja fel mi történik a körben, teljesen elhiszi azt, hogy ő mekkora király, közben még az is lehet, hogy fel sem tűnik neki, hogy csal és semmi köze a játékhoz. Gondolom az aki csal így jobban tud aludni este, mert legalább a játékban nem játssza a kis kövér gyereket akit a suliban és/vagy munkahelyen molesztálnak. Itt legalább jól megmutatja mindenkinek mekkora király!
    Az aki meg megírja ezeket és használja nem törvény elé kellene vinni, hanem ítélőszék elé és egy gép által mozgatott éles fegyver ellen meneküljön egy kör alakú szobában. Ott megtanulná, hogy mennyi esélye van neki és azoknak az "online" embereknek akik ellen egy hasonló aim program által vezérelt gép ellen kell megoldani a dolgokat. Nem sok esélye lenne szerintem, de az esélyt megadnám neki is.

Új hozzászólás Aktív témák