Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    konzolokszervize.hu rájött hogy hibázott és megváltoztatta Battlefield 4 Premium Szolgáltatáskód árát 10e Ft-ra

    Idézet a levelükből :
    Az árat viszont jó is hogy írtál elírták. 10990 Ft a jelenlegi várható ára, a 6790 Ftos árat keverték a tartalomkészítő kollegák a BF3éval. Mivel most került fel a termék , így érthető, hogy még nem volt minden pontos vele kapcsolatban.

    Sőt a profilomba meg is változott az ára, ennek nem nagyon örülök , oké hogy hibáztak meg sokkba lenne nekik de akkor is
    meexgames.hu azért ezt nem csinálta meg 2013,08,05-én előrendeltem Battlefield 4 Deluxe Edition 10490 Ft +990 Ft-ért és közben árat emeltek, de akik korában adták le az előrendelésüket azok megkapják azon az áron
    Így kell ezt csinálni

    (#5782) Laraxior
    DE tartalma más, fém tok + dögcédula, más füzet a tokban, de valahol láttam egy jó táblázatot
    Ez akkor éri meg ha valakinek kell , vagy egy árban van a LE és a DE

    Mondjuk az én dogcédulám lehet majd megy az apróra

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák