Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz H.Ezredes #5401 üzenetére

    Kerüljük az egymással való kommunikálást,köszönöm!Nem érdekel az a nívó amit képviselsz ha nem haragszol... csak ugord át amit irok... THnX! :)

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • M^xx

    aktív tag

    válasz H.Ezredes #5401 üzenetére

    Aki a flamet kezdi az szerintem te vagy, nem értem mér kell belekötni olyan emberbe aki segít másoknak és próbálja felnyitni pár játékos szemét, hogy esetleg mivel lehetnének jobbak az átlagnál.

    Személy szerint én is hasonló képen szoktam felvilágosítani a nálunk TSező emberek figyelmét néhány apró dologra, kezdve a cpu, gpu kihasználtság vizsgálatára egér, felbontás, grafika,játékbeli paraméterek és végül a játékban való csapatmunka játékstílus alkalmazása terén és láss csodát a közösségi emberek is jobban teljesítenek mint az átlag. Nagyon jó ha megosszuk egymással a tapasztalatokat és mindenki magához mérten a legjobbat hozza ki magából.

    Azokat az embereket is megértem akik a szép grafika meg hasonlók miatt játszanak, viszont ennek az az ára, hogy nem lesznek top játékosok és ezt el kell fogadniuk.

    Nekem is volt IPS monitorom ahogy TTomax leirta valóban nem lehet a két monitort egy lapon említeni, az IPS panel paramétereiben egy grafikára kihegyezett panel, hozzáteszem teljesen használható egy átlag játékos számára, viszont nagyon meg kell nézni melyiket veszi az ember, ehhez a Dell u2412M nem volt szerencsém, de a DELL monitorokra nagyon sok panasz volt e téren (input lag, válaszidő, stb...) ez a videó is azt mutatja be. Ami a TN panelt illeti, akárhogyis a profibb játékosoknak a paraméterek és nem a szépség a legfontosabb, játékos célra jobban ki van hegyezve mint válaszidőben mint inpút lagban jobb paraméterei vannak mint egy IPS-nek na meg a sok extra (120Hz,Black eQualizer, stb..)

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Aktív témák