Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz Gyula84 #20020 üzenetére

    Az nekem is van pár, gondolkodtam is, hogy hogyan lehetett ez. :)

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gyula84 #20020 üzenetére

    Nekem 8 [link] :P
    Olyankor ad ilyet,ha az ellenfelet szemből arconkéseled,olyankor csak sebzel ugye,és ha kevés a HP-ja,akkor tudsz ilyet.
    Ami még viccesebb,hogy tegnap 1%-osan NEKIMENTEM futva egy ellennek,és kinyírt KILLED-del :DDD
    Valami rovat lehetne az egyéb öléseknek is,pl.amikor valakire ráomlasztja az ember a házat,vagy én külön venném,amikor robbanószerrel testre öl az ember,és akkor ugye nem robban...
    Nomeg az M320,stb.-nél nézni,ki milyen lőszerrel,mennyit öl.Nomeg így pl.le lehetne tiltani a szerókon is,hogy csak bizonyos lőszerrel,pl.robbanóval ne lehessen shotizni.Vicc,amikor az ember ellövi az M320 Smoke-ot,marhajó kör,megy a csapatjáték,erre valami marhát pont megöl vele,kick,vagy adminkill jobb esetben.

    Egyébként nevetséges az adminkill is...az embert simán leöli a seggfej csak azért,mert lelövöd pl.3x,mert a balf.sz medik már 3x rántja fel a sarok mögül,és ugye vétek lenne az ilyen áldozatot kihagyni :DDD De amúgy nem fer,hogy egy RANKED szerveren kinyír az ADMIN kénye kedve szerint,van,ahol rapekor is ez van,persze az admin csapatnál hagyják szenvedni a népet.Mondjuk nem néztem,hogy az ilyen a statot "gazdagítja"-e...
    A maprestart is jó húzás,megy az ember,tarolunk mindent,millió pont,kill..erre a k...ög admin restartolja a mapot,hogy vesszen az egész,mert erről ugye nem jön report,mint amikor kifagy a szeró és a statban se jelenik meg.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák