Hirdetés

Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz p0rch_m0nk3y #39431 üzenetére

    Ez sajnos fájdalmas, de én is áldozata vagyok gyakran, ha egyedül megyek fel Zibázni, ott néhány alap tézis van, amit be kellene tartani és tuti győzelem, de sokszor még ha le is írod, akkor is a sok "agyhalott" inkább legyint, hogy ki ez a gyökér, aki itt próbál megmondó ember lenni, akkor már azért se csinálom és bukjuk a kört úgy, hogy szétmelózom a fejem, dupla annyi ponttal végzek, mint a csapatomban a második ugyanannyi killell... Na az ilyenek után szoktam kilépni és a kedvem is elmegy az egésztől.

    Tankozni is szeretek már, ott meg szinte sosem találok olyan embert, aki jönne velem, esetleg hegesztene ha kell, vagy proxyval gunnerkedve, mérne. Tegnap találtam egy ilyet, élmény volt a meccs komolyan mondom hiába volt hosszú. Ez volt az, nem kirívó a stat, nem is az benne a lényeg, de az elején jeteztem, 5*-6* lezuhantam, beszálltam helibe is gunnernek, ahonnan mindig a pilóta "ügyessége" miatt a földbe csapódtunk, vagy egy fával karamboloztunk. Megelégeltem, beültem egy tankba és foglalgattam, 3* lőttek ki összesen, beült mellém a squadtárs és egy állandó gunner és tényleg jó volt így tankozni. Mindig összevártam őket, ha kiugráltak, és a squadtárssal ketten hegesztettünk is, nem kellett attól félnem, hogy amíg hegesztem a saját tankomat, addig lenyúlja valaki... :(((

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Aktív témák