Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SFU

    tag

    válasz Nxn908xxx #24181 üzenetére

    Vele én is találkoztam tegnap itt, megkérdeztem hogy drága volt-e a csít, mire azt válaszolta hogy anyám volt drága. Én erre már csak annyit írtam neki, hogy furcsa egy ízlése lehet, mert édesanyám 70 elmúlt :)) :DD

    kovy29: megvallom őszintén, ha a közelembe lett volna, a rektálisan felhelyezett géppuska-skillemet erőteljesen megnövelte volna :)) :))

    [ Szerkesztve ]

    "Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

  • SFU

    tag

    Szervusztok!

    Egy ideig nem játszottam e remekkel, de most eljött a pillanat és a következő problémám van: amikor az Originben elindítom a játékot, felvisz a weboldalra, ahol rendesen bejelentkezem. Látok minden lényegi információt, viszont ha csatlakozni szeretnék akármelyik szerverhez, amely valamilyen DLC-t futtat (pl. Strike at Karkand, stb) akkor feldob egy ablakot, hogy vásároljam meg az Originen.
    Prémiuom van a játék megjelenése óta, igaz orosz volt de évekig játszottam vele az angol verziót használva gond nélkül.

    Tud esetleg valaki megoldást erre a problémára?

    Köszönöm.

    "Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

  • SFU

    tag

    válasz SFU #38234 üzenetére

    Szervusztok!

    Mindenkinek köszönöm a segítségét, a javasoltakat megtettem, de érdemi változás nem történt. Végül a Battlelog-on a BF3 fórumban találtam megoldást, ide is leírom, hogy működik: (sokaknak ugyanez a problémája, az Origin fiókról le kellene választani a telepített játékot - adott esetben a BF3-t - és újra hozzáadni, ezt elvileg a support tudja megtenni, van akinek gond nélkül megoldották, van, aki mai napig szenved vele, fel kell őket hívni, de nincs garancia, hogy meg is tudják oldani a problémát)

    1) Nem kell elindítani az Origint,
    2) El kell indítani a Battlelogot és be kell lépni.
    3) Csatlakozni kell a kívánt serverhez.
    4) Amikor a felugró ablakban kéri a böngésző, el kell indítani az Origint.

    Tegnap megpróbáltam, remekül működött, kivéve hogy elsőre kivágott a server no packet flow-val...:DDDD

    Sajnos úgy látom, a játék supportja nem áll a helyzet magaslatán, de meg tudom bocsátani ennyi idő után.

    Üdv

    SFU

    "Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

Új hozzászólás Aktív témák