Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz vtomi2 #38494 üzenetére

    Annyira szerintem sem drámai, legalábbis ahhoz képest mint amilyen az elején volt. A szerver és a kliensek közti késés jelenleg minden online FPS-nél sarkalatos pont, ezen kár rugózni.

    Ha a hétvégén, vagy jövő hét elején lesz egy kis időm, felrakom és felmegyek egy jó mocskosat Magnumozni. Ha van kedved felveszlek, tarts velem! Igazi piszkos Harry mód! :DD

    Dave567:
    Ez egy casual cím. Ha lenne kompetitív módja amire komolyabb esport épül, és jelentős gazdasági erővel bír, többet dolgoztak volna a hitboxon. Vannak hibái, de amíg nincs mögötte a versenyekből és a népszerűségből adódó pénzmag, nem foglalkoznak vele.
    Egyébként egy ezer éves címet fikázol, szerintem engedd el. :K

    Vagy van egy egyszerű megoldás. Bérelj szerót, és csak alacsony pinges embereket engedj fel. :U

    Szerk:
    Az nekem is fent van. Ez a BF3-mas profilom, innen fel tudsz venni remélem. A BF4-et már böngészőből pörgetem. Az a pár HC szeró amit talál engem bőven kielégít és már inkább kényelmes típus vagyok... Tudom hogy ciki. :B

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Dave567

    addikt

    válasz vtomi2 #38494 üzenetére

    Jaja, emlékszem, nem lagg volt, janem ez egy "árkádosabb" játék, és a becsapódástól távolodvan kevesebbet sebez a lövedék, ezért szoktam ugrálni én is, ha meglátok egy tankot (kb csak akkor húz le 100-ról, ha telibe találl, vagy alattam csapódik be a lövedéke).

    Azért ez egy ilyen játékban szerintem szégyen, és vicces is.

    Régebben Mw széria volt, abból is csak a 1-2, a 3 már nem tetszett, pont olyan sz@r volt mint ez.
    Pubg-vel is vannak gondok, pl nincs jó gépem hozzá és 720 p-ben megy csak, ami nem jó, mert nehezen veszem észre a távolabbi enemyket.

Új hozzászólás Aktív témák