Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz dilipok #45349 üzenetére

    hát múltkor DHS war után felmentem utánuk egy 2000 ticketes metróra és kb úgy nézett ki h az én csapatomban volt 1 DHS-es srác és volt 700 ticketünk a másikban pedig az első 4-5 helyen DHS-es volt és RU oldalon szorultunk be baserape-re. Többszöri próbálkozásra sikerült elhúznunk B-t aztán C-t majd megint B-t és szépen leszorítottuk őket B-ről így elkezdtek lepörögni. Jó kis meccs volt de vesztettünk mert kb 500 ticketes előnyük volt és annyit nem tudunk lepörgetni róluk. A lényeg, hogy próbálkozni kell azzal is , hogy kigyere rape-ből. Sajnos sok hülye ha rape van akkor szépen csipára vált és lövöldöz....persze lehet jönni h kilövi az ellenfelet a többi meg mennyen csak semmit se ér amit csinál. Én inkább próbálkozok 10x h kijuttassam a csapatot és fragelek 2-őt de ha sikerül megéri 2/10-ben lenni. De én pl klántársak nélkül nem is szoktam játszani általában mert úgy unalmas. Max ha helit kell gyakorolnom vagy M16-ra gyúrok de az is ritka mert ritkán lehet jó gunnert találni.

    "Az ember nyerni szeret"
    Igen nyerni szeret de abból semmit sem tanúl. Magamon látom, hogy egy vesztes war után mit rontottunk el. ROCK elleni meccsünkön is visszanézve találtam egy óriási hibát amit máskor nem fogunk elcseszni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák