Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz eugabesz #34828 üzenetére

    100%-osan sose mondod meg.És aki nem is olyan "nagy szám" azt éppen annyira nem is izgatja,mert nekem az átlag eredményem attól megvan mindig.ha nem valami aimos jön be.
    De attól persze rácsodálkozok arra a pár emberre,aki tényleg hozza a szeróátlag 2-3xosát...vagy ha pl.az ember az oldalán mondjuk negyedik,de lát maga előtt 3 tök más klános emberkét nem azonos squadban,és a felette levőnek is már 2x annyi pontja van.Ez elgondolkoztató pl.mapról mapra így,mert van,aki bizonyos mapokon tényleg király,de általában ennek ára van.
    Én egyébként sosem török pálcát senki felett...nem írogatok a csetbe,stb,próbálom megérteni a helyzetet,ha valaki lelő,és keresek ellenszert.Így az ember nem tépi a haját,hanem igazodik ahhoz,ami van.
    Nem zavar,ha valki jobb,mindig lesz nindenkinél,de ennyi óra bf és ennyi óra fps után még mindig nem tudok más magyarázatot(és nem csak ebben a játékban,mert megvan ez ám mindenhol,codokban is),hogy aki rendre 2-3x annyíi ellenféllel akad össze,mint pl.én vagy akár az illető alatt levő is már,arra egy magyarázat van:a wh.Más mód nincs a játékokban arra,hogy magadnak annyi többletinfóhoz juss,lásd spot,T-UGS,MAV,ami bár segít...DE mindenki mást is.És láthatóan ha van ilyen,csak 1-2 emberkét érint oldalanként.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák