Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz M3Dragon #22015 üzenetére

    - Operation Firestorm, középső rész, a sok létra. Legelső szintről ugrottam le, meghalt. Végelgyengülésben, szélütésben, tököm bánja, ennyit nem bírt. Mondom, én tíz éves korom körül már az óvoda tetejéről ugráltam, meg fákról, mint a majom, esküszöm magasabbról, mint ez itt. Soha nem tört el (emiatt) semmim.

    - Nem száz méter, max húsz oszt köpi ki a tüdejét. Én is kiköpném most, főleg 50+ kilóval, de nem vagyok fizikailag felkészülve, ellustult városi puhány vagyok. A játékban viszont egy hiperszuper-soldier vagy, bírnia kellene. Ha nem bírja, menjen pulóvert kötni.

    - Az vicc, hogy három méterre el bírta dobni a C4-et a BC2-ben, de az nem, hogy az RPG-hez vagy nyolc töltet van nálad? Hol, a farzsebedben? Ha realisztikusságot akarsz, legyen itt is, ha nem, akkor meg igenis dobja már el azt a sz*ros C4-et, ne csak ejtse el, mint egy parkinsonos. Meg más: próbálj oldalazva sprintelni ugyanolyan sebességgel... menni fog? Itt megy, marha röhelyes, hogy hasra vágódni, guggolni csak öt másodperces animációkkal tud, de oldalazva tud rohanni is. Realisztikusság, mi? Lófütty.

    - Ernyő sokszor nem nyílik. Ez tény, milliószor megszívtam vele, BC2-ben szinte soha. Rengeteg sebből vérzik még ez a játék, az animálós ugrabugra is mókás, mikor megakad egy félméteres akadályban, vagy a pálya szélén egy olyan résznél, ahol a DICE úgy gondolta, hogy nekünk már nem kéne átugrálni.

    Nagyjából ennyi jutott most eszembe, de cáfolj meg nyugodtan :)

Aktív témák