Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ProEvoFan #37757 üzenetére

    Itt egy remek példa,milyen bugos fos az egész:
    1 órája nem játszom,ezen a szerón voltunk utoljára,és ez a report most jött:
    [link]
    Nem nagy szeró,nem metró szeró,hogy bebugoljon a "nagy" terheléstől...
    Simán jöttem le a kör végén,stb...
    Nem tudom,hogy csak nekem van-e ilyen érzésem,de a szerveroldali patch óta sz@rabb.Azóta jönnek elő a recoilmentes tárak is,ma alig játszottam,de tegnap is volt többször is.Nem mondom,hogy nem örülök neki,mert 11 lövéssel shotiból 7 ellent ledurrantani remek dolog,de akkoris bug.Mint ahogy az is,hogy ha az ember nekiáll húzni a ravaszt amúgy meg,akkor az első pár lövés hatásos,aztán meg kijelzi,de sokkal kevésbé,nem tudom,hogy ez lehet-e gyenge proci miatt,de az vicc,hogy lmg-vel az első 1-2 ellen meghal egész jól,de 50 lőszer után meg áll az ipse háttal,pumpálom,megdögleni nem akar,pedig jelez találatokat.A kövi 50 lőszert beletolhatom lényegi eredmény nélkül,ha nincs szünet.Pedig a foregrip erről szólna,nincs messze,mennek bele a golyók,csak épp nem úfy hat,mintha csak minden 5.golyó menne ki a fegyóból.
    És ez bug.Mert ok,hogy a recoil miatt sorozatokban kell lőni,de ez shotinál is kijön,akkoris,ha autoshotiból is minden egyes lövés külön kattintás!akit nem ölök le az első 5-6 lövésre,az TUTI nem nyúlik ki a maradék 5re sem!Spontán 1 lövésekre kilő simán az ember valakit!És a legtöbbször le se lőnek közben,hanem kimegy a tár,és amikor azzal tököl az ember,vagy meglóg,vagy kampec,mióta jobban megy,általában túlélem,mert számítok rá,vagy ki se lövöm 5-6nál tovább a tárat,mert minek... :(
    LMG is arra nem jó így,amire való,tunkolni..ezért is nyomják le a shotisok metrón is őket :DDD Sima játékban,1-1ellenre viszont jól beválnak,de hát nem arra lennének...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák