Hirdetés

Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz madgie #24834 üzenetére

    nekem olyanokat csinál h, full fekete lesz a kép, azaz kifagy, akkor még: ott vagyok benn a deploy menüben erre semmire sem tudok kattintani... + ahogy írták you are disconected from ea online... ill bf3.exe működése leállt

    (#24840) madgie de kuul! milyen cuccot unlockoltál a játékban? :DDD

    (#24893) medvezsolt rosszul látod (vagyis nem teljesen, csak a saját szemszögedből), gagyi, ennyi - nincs mit tenni, el lett kefélve egy az egyben... amúgy lehet én teljesen más játékkal játszom :U , nemtom... de ennek is az a neve h bf3 :U (tankkal lementem egy lépcsőn, a lépcső előtt ott állt egy autó... jó mondom csak át tudok rajta menni, felrobbantottam, azt fennakadtam rajta, lépcső aljában, kocsi előttem, tank becéloz, én meg meghalok - :C ennyit a bf3 csodálatos fizikájáról... egyáltalán nem aprók a hibák, ha már feltolja az adrenalin szintemet az nem oké... feleslegesen nem stresszelem ezzel a szarral magamat, mert idő előtt meghalok szívinfarktusban :((( coop, elmegy, csak azt hamar meg lehet unni

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Aktív témák