Hirdetés

Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz polonic #24172 üzenetére

    Én is preferálom nagyon jó kis fegyó. :K

    Viszont most kegyetlen felba***a az agyam a game. Mondom játszok egy kis Rush Metrón megnézem mennyiben változott a béta óta. Keresek szerót felcsatlakozom 5x kidob egymás után bf3.exe leáll hibával. Jó 6odjára sikerül elinditani. Támadókhoz kerülök. Megyek az MComot robbantani erre futás közben eltünök a föld alatt kb félig majd vissza majd megint eltünök... Nagy nehezen odaérek golyózápor közepette erre megint beesek a textúra alá pont az MComnál. Egyszerűen nem lehet felrobbantani, mert nem éred el :W Kicsit furcsa volt hogy a védő csapatból kb egy embert láttam az egész meccs alatt... Majd a játék vége felé egyszer sikerült az egyik MComot élesítenem erre leszednek. Na de honnan szedtek le??? Killcamba látom hogy az egész védő csapat ott kempel az MCom alatt. :((( :W
    Az én holthülye csapattársaim pedig a támado bázis előtt kempelnek csipával várva az enemy-t. 16 támadóból 13 csipával ment. Minden kis kemper rohadék persze 0/0 val zárta a kört mi meg vesztetünk.(volna ha nem lépek ki...) Amikor meg le TK-za az ember a kis p****ket akkor még ők pofáznak cseten. A kedves Dice pedig elmegy a picsába a bughalmával együtt. Minek volt a béta ha ezt sem sikerült javitani??? :(( Eddig nem volt bajom a játékkal de most kicsit felhúzta az agyam.
    Inkább elteszem magam holnapra elég volt ez igy estére. :(((

    (#24173) Malachi: G3A3 van Assault kasztnál, de csak COOP-ban lehet unlockolni.

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Aktív témák