Hirdetés

Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Xaels #19669 üzenetére

    igen a frapsom biza régebbi, az újabb verzákkal lehet rögzíteni a gémet? mindenesetre kipróbálom ezt a Playclaw-ot :R

    az a baj h ez a küldetés ugyan az mint ahogy a gém kezdődik, össze van kapcsolva a sztori miatt... tuti bugos a dolog.. kár

    (#19672) JSaN nekem tudod mi volt a gémben?! :DDD mikor a villában rohangálunk, picit elkalandoztam, és kinyírtak (leugrottam egy terasz szerűségről és pont egy npc elé estem le, az meg abban a pillanatban lekéselt), a csekkpont persze a villa elején kezdődik, besprinteltem, és annyira gyorsan sikerült odáig ismét elfutni hogy a 2 társam egy külső kerti részen tök egyenesen futott felém (egyébként oda nem lehet kifutni sehogy se)... befutottak a betonfalba, egyik egyszer csak ott termett az ajtó mellett, a másik meg a földből futott fel :D csak pislogtam mint hal a szatyorban, de ez amit te linkeltél ez visz mindent!! :DDD állat!!!

    szó mi szó ez közel se lett annyira perfekt mint ahogy azt bereklámozták és hypeolták :U
    van még hova fejlődni grafika és fizika terén is, bőven (vannak ennél sokkal szebb és realisztikusabb, kisimultabb enginek)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Aktív témák