Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz Aventador91 #23013 üzenetére

    Hol a gond a járművekkel? Max a playerrel lehet gond, aki nem tud velük játszani.

    rengeteg olyan van aki tankostól bemegy 20 enemy közé aztán csodálkozik, hogy repülnek felé a gránátok és bumm, na meg persze javítani sem javít senki szinte... ha van 2-3 ember együtt, akkor angyon jó móka a tank is, repülők meg még mindig nagyon erősek, ha jó a pilóta, szinte mindig repülősök vannak elől pontokban.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • bul07

    nagyúr

    válasz Aventador91 #23013 üzenetére

    Elnézést de neked mi bajod van?? (költői kérdés)
    Személyes támadásnak vetted hogy a kedvenc játékodról rosszat mert írni valaki....

    Ez egy játék nem több

    Amúgy ne hidd hogy csak azok hagyják abba akik nem tudnak vele játszani , mert olyan is itt hagyják akik ép hogy túl sokat játszottak már vele és nincs semmi új élmény
    Én munka mellet szórakozásból tolom , és nem is sokat nincs meg a 100órám, de az alap pályát már annyira ki lehet ismerni ennyi idő alatt is hogy tudni hogy honnan fognak jönni

    És eljön a pillanat hogy azért megyek játszani hogy bosszantsak másokat, ezért is szoktam légvédelmi járművel lenni és a madarakat leszedni, szoktak is szidni
    [link]

    Elmúlt héten Fighter kis gépre szoktam rá hogy bosszantsam a gyalogosak meg a domb tetőn sátorozókat :)

    (#23015) whiteman0524

    Még nem vettem meg a prémiumot és nézem hogy egyáltalán megéri e megvenni, mert szép és jó hogy megvan de ha pár hónap és nem lesz kivel játszani akkor minek , alap pályákon is el lehet lenni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák