Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zzola #38343 üzenetére

    Ne is mondd! Úgy fel tud cseszni, mikor a sivatagos pályán a pálya közepéről leszed egy sniperes a pálya másik részén...Meg van olyan, mikor már csak 1 bázisotok van, épp hogy elindulsz, nos 1 lövéssel kilő egy sniper. Először még oké, de mikor már zsinórban 5-ödször történik, akkor nagyon fel tud cseszni... :(((

    A csapat vagy a squad sokszor meg olyan düddő, hogy nem lehet velük semmit kezdeni. Utoljára is játszottam, hátrányban voltunk és kaptunk egy léghajót. Írom nekik, hogy a légelhárítókat lőjék, az a legfontosabb most. Erre látom, hogy megint nem arra koncentrálnak, hanem mindenki mást csinál. Leírtam még nekik 3-szor, akkor is én voltam az egyetlen a repülőmmel, aki szedte a légelhárítókat. Mondom hát a franc essen beléjük...

    A másik kategória, mikor beszáll mögém a repülőbe a hátsó géppuskás, aztán csak nézeget. Ott van a repülő már mögöttem, de mire észreveszi, addigra kilő engem. Olyankor meg már azt mondom, hogy magam ülést váltva már rég kiszedtem volna a repülőt, ehelyett ilyen dilettáns tagokkal kell játszanom. :U

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák