Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz k-adi #2690 üzenetére

    Az Arkham Episodes-ban volt Catwoman. Azok is felemásak lettek szerintem, mert azért az, hogy egy Jóbarátok epizód lement a tévében, amíg én megcsináltam a Catwoman meg Robin küldetést elég szomorú. Red Hoodé talán még rövidebb lett, Nightwingé azért tetszett, mert hatalmas a forma, simán el tudnék viselni egy egész játékot a beszólásaival. :D
    Freeze küldetése azért tetszett nagyon, mert ha az egész játékban ilyen arányban lettek volna a verekedős-lopakodós-tankos részek, akkor tökéletes lehetett volna (+ az érzelmi töltet ugye). A League of Assassins a végén a döntéshelyzet miatt volt érdekes, Mad Hatteré meg a képeskönyves befejezés miatt, a Croc küldi nem volt ilyen szempontból kiemelkedő, csak egy kis adalék a karakterhez.
    Az alapjáték mellékküldetéseinél az jobb lett volna szerintem, ha az útlezárásos, aknás, épületes, repülős küldetések egyben lettek volna milícia néven és a helyükre az Infamy-hoz hasonló, DC gonoszok kerültek volna. Lett volna honnan válogatni, Bane, Deadshot, Zsasz szerepet sem kapott itt, Hush küldetése is 5 perces volt...

    A ruhák miatt viszont szabályosan bőség zavara volt, egyedül a rendes Batman Beyond skin hiányzott csak. A három filmes ruha (főleg Batflecké) iszonyat jó és részletgazdag, de a többinél is az hatalmas pozitívum volt, hogy láthatóan nem csak gányolni akartak valamit, hanem valami olyat kihozni az alapanyagból, ami mégis más, elhelyezhető a saját sztorijában, de rocksteadys legyen. A Flashpoint skin az egyik legjobb példa erre, de a 1st appereance, a Noel meg a '70s skin is óriási lett szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák