Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poli27

    Topikgazda

    válasz TheProb #7368 üzenetére

    leégeted vele az AP boardot, nem ekkora áramerősségre van tervezve...

  • fabula

    őstag

    válasz TheProb #7368 üzenetére

    Az X1 kameráját nem lehet berakni a P1-ekbe - igaz ez nem teljesen igaz, mert be lehet rakni valahova, csak nem fog működni :D -, mivel a képfeldolgozó cpu nem ugyan az, sokkal lassabb és más funkciói mellett csak ennyit tud. Nem a kamera lassú, hanem a hardver, amihez kapcsolódik. De ez már annyiszor kérdés volt minden fórumon, hogy már nagyon unalmas :K .
    Vegyél egy Wyze vagy a egy Blink mini kamerát (nekem Blink mini 1 van), szereld bele és nézegesd a szép mozgóképet. Vehetsz valami olcsó "kínait" is, de ezeket is ott gyártják, mint szinte mindnet :D .
    Amúgy a P1 kamerája alapvetően timelapse felvételre van és arra pont jó is, már akinek ez kell (én még soha egyet sem csináltam, mióta 3D nyomtatással foglalkozom).

    A LED sor, amit linkeltél az jó valamire, csak hát az AP boardról - ahová a gyári csatlakozik - nem célszerű működtetni, mivel az csak 250 mA terhelést bír, ez a "szuperfényes" 150 cm-es LED sor pedig biztos, hohy többet vesz fel és szépen leégeti az AP táblát, bár azt is lehet kapni másikat a Bambu boltban :D . A csatlakozója eleve olyan, mint a gyári LED világításé, tehát ezt az AP táblára tervezték bedugni, ami fentiek miatt nem olyan jó ötlet, én nem kísérleteznék vele.
    Én pl. vettem egy USB-a 5V-os LED lámpát, amit bedugtam az 1,5 A terherhetőségű belső USB csatlakozóba és így az előlap mögül is világít egy LED befelé, így pont jól látok mindent, de hát van aki karácsonyfát szeret csinálni mindenből is, de az az ő dolga :D .
    Én ilyen színes, szagos, villogó, meg ezer színben világító csodát mondjuk még a karácsonyfára sem teszek, de hát én maradi vagyok :DDD .

Új hozzászólás Aktív témák