Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz fabula #306 üzenetére

    Én meg kipróbálom a DM-es Denkmit-et.
    A ruhára való változatot használod? Van egyáltalán belőle több változat?
    A mosogatószernek is le kell hozni a zsírt, különben, hogy takarítja az edényeket. Ha valami olyat eszek és tiszta zsíros vagy olajos a kezem, akkor mosogatószerrel szoktam lehozni.
    Általában illatmenteset veszünk.
    A Tahiti Noni-nak van olyan szappana, ami igazán lehozza a kézről a zsírt. Nagyon imádtam. Csak baromi drága. Illetve ott az UltraDerm is, ami nagyon jó takarító cucc. Lehozza az olajat is a kézről.
    De tény, hogy a legtutibb a szappan és/vagy a mosogatószer lesz.

    A kockát gond nélkül kinyomtatta. Utána próbáltam 3 ugyanolyan tárgyat nyomtatni egyszerre. 2 nyomtatásból 2 sikertelen. Nagyjából ugyanabban a magasságban. Harmadszorra csak 1 tárgyat tettem az asztalra, azt kinyomtatta.
    Idegesítő. A Prusa-nál ilyen nem volt mióta megvettem.

    Mennyit számít a filament-nél megadott max nyomtatási sebesség? Okozhatja a letapadási gondot, ha a belsejét gyorsabban nyomtattja, mint a meghatározott?

    @axlfsi: Nem tudom, milyen kamera megy a P1P-hez. X1C-nél választani lehet, hogy 720p vagy 1080p. 10 perces fájlokat csinál, amik 240 MB-osak és mp4 konténerbe teszi őket.
    Az a legjobb, ha magad nézed meg.
    4K-s monitoron nem valami szép már a 720p. És nekem úgy tűnik, hogy néha megakad a kép is.

  • Dalee

    aktív tag

    válasz fabula #306 üzenetére

    Megvettem én is a Denkmit szappant. Tapasztalatotok alapján a síma lap is jól tapad vele ragsztó nélkül vagy csak a P1P-hez adott texturálthoz próbáltátok még?

    Ma megjött a nyomtatóm, együtt az egy nappal a nyomtató feladása után rendelt feladott alkatrészekkel egyetemben.

    A doboz egyik oldalán van egy szép kis vágás, remélem a nyomtató egyben van (csak holnap fogom kibontani):

Új hozzászólás Aktív témák