Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTiLoRd

    csendes tag

    Sziasztok!
    Decemberben "szereztem" 1 Gigabyte 260 GTX vidkarit.
    Papírja doboza nincs (ezt persze az ár kárpótolta)

    Teszteken tökéletes eredményeket mutat a kari.

    Azonban probléma adódott a VGA-val.
    Többek közt az, hogy (aki ismeri a játékot)Counter-Strikeban Füst Gránát robban kifagy a VGA vagyis befagy a gép, de ebben még a poén az, hogy nem mindig.Ez még a kevesebb gond.
    Másik játék teljesen új "Forsaken World" ingyenesen lelehetett tölteni steamről MMORPG.
    Szép grafikával teljesen jó minősék ajánlani tudom mindenkinek.Nah de nem is ez a lényeg, hanem az hogy a játék szétvan effektelve és a procit is kicsit befűti meg a VGA-t is.Ventillátor automatára van állítva ami 75c° felett kezdi el magát felprögetni 40%ról.Ezzel nem is lenne gond egy tunningolt karinál, ha nem kezdené el 62-63c°nál leblokkolni a képet és kiírja azt hogy a Windows Kernel nVidia stb..... 275.33 szoftver leállált de sikeresen helyreált. Igen visszajön a kép 3-4mp-re de utána kírja megint ezt.Nah most ez a szoftver 2011.Juni. elején jött ki. Felhúztam kicsit a hűtést !!!84%!!!! azon bírja tartani magát és kb. 2-3 percenként beáll feketére a kép nézem a hőfokot 63c° és megvárja míg alá megy és visszadobja a képet.Nah most nem tudom hogy VGA probléma vagy softwareesen is megoldható. Próbálkoztam majdnem mindennel. Mivel látom itt elég sok post van gondoltam ide írok hátha tud valaki valami okosat írni.

    Kérlek segítsetek mert kiakaszt a dolog és nem tudok rá megoldást.

    Minnél többen írtom megoldásokat annál jobb!

    Előre is nagyon köszönöm mindenkinek!!

Új hozzászólás Aktív témák