Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Csupingo #64462 üzenetére

    Köszi a választ!

    Igazából ez kb 4 kiadással ezelőtti driver lehet, február óta nem frissítettem rajta, ha jól emlékszem. Nem mai kártya ez már, lassan elkezdhetik a frisebb driverekkel lejjebb venni a teljesítményét, persze lehet csak én vagyok paranoiás, de nálam alap, hogy régi kártyákon nem frissítem a drivert :)

    Persze, ha most toltam volna rá frissebb drivert, akkor én is először arra gyanakodtam volna, de hónapokat ment a kártya ezzel a verzióval gond nélkül.

    Szóval szerintem ez hardveres hiba lesz, de most újabb 2 órán keresztül toltam a tesztet, csak most "gpu memory burner" teszt volt, megint 0 artifact. Ki érti ezt? :F Pedig rendesen kihajtja a kártyát, 63 fok folyamatosan, ha lenne baja, kellett volna hibát produkálnia.

    Na mindegy, most mindenesetre lefrissítettem a drivert, illetve megnézem majd overwatch alatt, mit szól (ha lesz időm játszani). Nem értem, mert nekem ez egyértelműen vram hiba, az előző kártyám is pontosan ugyanígy halálozott el (csak éppen az az artifact keresőn már 2-3 perc után dobálta a hibákat).

    A gari miatt még nem aggódom, 2018 szeptemberéig jó vagyok, de ha hibás a kártya, nem akarok vele szenvedni meg húzni az időt, csinálják meg és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák