Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiipera

    tag

    válasz Wiipera #58750 üzenetére

    Egy kis update :)
    A Zotac supportnak jár a csillagos ötös! Pár órán belül reagáltak és nagyon segítőkészek voltak. Végül egy mérnök küldte át a kártyámhoz a biost, részletes leírással. Sajnos ez nem oldotta meg a problémát. Így abban reménykedtem, hogy ha megint újra pasztázom, most viszont egy minőségi kencével, akkor javulni fog.
    (Az Extrém Digitálnál átb@szós a weboldaluk készlet tájékoztatója, a MediaMarkt-ban pedig átépítés volt, mondták, hogy 3-4 nap múlva menjek vissza, addig talán a helyére kerülnek a paszták... Bő másfél óra járkálás, hiába :W.) Ma elmentem a 220 Volt üzletébe. Whow :Y Nagy légkondicionált terület, kedves, normális eladó. Szóval vettem Artic MX-2-t és újrapasztáztam a vga-t. Ugyanazt a 84-86C°-ot kb 8-10%-al kisebb venti fordulat mellett tudja. Szóval megérte az árát a paszta. Sajnos még így is 2400-as fordulatnál van, és így épp zavaró egy picit számomra a hangja. (Az EVGA a 2300-at nem lépi túl. Ezt még nem bontottam meg, nem is tervezem mert csak rontanék rajta :U )

    Van az MX-2-nél lényegesen jobb hűtőpaszta vga-ra? (A kínaihoz képest nagy előrelépést jelentett, de kétségeim vannak, hogy lehetne-e még pár %-ot nyerni egy másik pasztával :F )

Új hozzászólás Aktív témák