Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RBJ

    addikt

    Tiszteletem.
    Laptop vétel előtt állok. A jelenlegi kiszolgált amilo pi3560 váltanám. Majd 7-8 éves hibátlan lenne ha a gyerek nem kopácsolt volna a kijelzőn 3 helyen valamivel ami szép terjedő fekete masszának kezd terjedni.
    GOndoltam nem adok pénzt érte mint anno. max 120-130e se.
    De elkezdve nézni az árakat nehogy már celeron meg 2 magos semmire jó notit vegyek ami még annyit se tud mint az én 8 éves gépem. :U
    Pedig csak átlag felhasználásra kell. Mostani gépet is dual os be használom win és linux van rajta egyszere.
    Win igaz csak akkor ha nyomtatni kell valamit mert linux alól a régi nyomtatom nem tudom támogatni.
    Első kiszemelt 80XS00BKHV
    LENOVO IdeaPad 320 laptop 15,6" FHD AMD A12-9720 6GB 1TB Radeon-520M-4GB fehér
    lett volna de égbe földbe nem lehet kapni. Szerintem ár érték arányba best buy volt.
    Második ami már tornázódik az ára.
    Lenovo IdeaPad 330-15ARR Laptop, AMD Ryzen™ 5 2500U processzorral, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon™ Vega 8 Graphics, Free DOS, Nemzetközi angol billentyűzet, Fehér
    Csak 160e lesz belőle. Legalább pár évig nyugton lennék.
    De viszont itt olvasva az integrált vega 8 semmire se jó? Akkor ezt a gépet kerüljem?
    Inkább nézzek radeon 530-520 4gb al?
    És ha már itt tartok akkor már lehet game t is próbálgatnák rajta ha már beruháztam.
    Igaz az csak kóstólás lenne se idő se energia nem lenne rá.
    Meg win10 ismerkedés lenne mert még olyat se láttam élőbe. ;]
    Gyors tipp kellene mert ma még vásárolnék.
    december 25 óta több üzletből rendeltem mindenütt készlet hiány volt 80xs ügyben.
    Fehér kitétel lakás milő miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

  • RBJ

    addikt

    válasz ricsi99 #37110 üzenetére

    Írtam a játék másod harmadlagos szinte biztos, hogy nem lesz csak próbának.
    Nem igazán lenne rá idő. De ha esetleg. Olyan gépre gondoltam ami nem kuka elavult 1-2 év múlva számomra legalább is. Ezért néztem min 8 gb ram , ssd és max a videó kártyán akadtam fel, hogy ez a integrált vega 8 mire elég.
    Nincsenek nagy igényeim eddig a fujitsu pi3560 al elvagyok 8 éve. noti nekem nem gyreknek az még csak 2 éves. :DDD Csak a lakás desing ja miatt kiűtne a fekete. :U
    Amit meg ez alatt néztem az meg csunyán csak hd csak 2 mag meg celeron. stb
    azért már az amiló után ne lépjek már vissza.

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Új hozzászólás Aktív témák