Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balcsy

    aktív tag

    Sziasztok!
    Bocsánat a hülye kérdésért, de gondoltam inkább kérdezek, mielőtt elküldöm egy random tagnak a laptopom. Kis háttérsztori: A laptopom billentyűzete nem érzékelte egy-két karakter lenyomását így sikeresen kitiltottam magam netbankról... így a pillanat hevében kapott egy óvatos pofont...igen, igen, nem vagyok rá büszke, de stresszes pillanat volt értsétek meg. :)Ezután a venti kicsit erőteljesebben dolgozott de ez még nem volt gyanús simán megnéztem 2 epizódot a sorozatomból, majd miután elkezdtem netezni rajta kicsit lassúnak éreztem, és az asztalon nem is tudtam dolgozni rajta(net/fájkezelő/film ment de feladatkezelő megnyitásánál például egyből lefagyott. Újraindításnál néha elindult, néha nem. Biztos vagyok benne hogy a "simogatásom" eredménye volt a lassúlás és a fagyás ezért gondoltam szét szedem mert így használhatatlan volt, hátha találok valamit. Nos egyszer már szétszedtem a laptopot nem volt vele baj most viszont az összerakása után bizony nem kapcsol :D
    Szóval tudnátok ajánlani egy korrekt laptop szervízest ? Egyébként egy nem túl fiatal Asus x550j laptopról van szó, Sajnálnám ha véget érne a karrierje. Sosem bocsájtanám meg magamnak, hogy én vetettem véget neki. :(

    Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

Új hozzászólás Aktív témák