Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garage112

    aktív tag

    Sziasztok!
    BÚÉK Mindenkinek!! :) :)

    Lenovo Y530 ról lenne pár kérdésem...:) Múlt hét óta van meg és produkál fura dolgokat.

    1.) Néha bekapcsolásnál csak a Legion logóig jut el, majd egy restart után jó lesz..

    2.) Hanggal kapcsolatos gondok vannak, először Youtubenál vettem észre, de zenei bejátszó programnál is előfordult mostmár az, hogy elindítok valamit 1-2 mp némaság, majd megszólal onnatól, ahol épp tart a zene például.

    Ez nem kifejezetten Lenovoval kapcsolatos, de a másik laptopomon nem volt ilyen gondom..elkezdte a OneDriveot szinkronizálni, de én azt megszakítottam, ki is jelentkeztem belőle. Viszont mindent egy OneDrive mappába ment a gép ettől függetlenül is, és néha amit megnyitok programban melóhoz (Bpm Studio), nem tudja beolvasni a fájlokat, a programon belüli tallózásból, gondolom az internet hiánya miatt...

    Jelenleg, a legfrissebb BIOS van fent (csatlakoztatva, nem töltődik hiba miatt..), Intel összes drivere fent, Nvidia driver, GeForce Experience fent. Win 10 Pro.

    Előre is köszönöm a segítséget :) :R

    Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

Új hozzászólás Aktív témák