Hirdetés

Aktív témák

  • gamer0101

    aktív tag

    Sziasztok! FujitsuSiemens Amilo Xa3530-as laptopom van és aki ismeri vagy látott már ilyent, az tudhatja, hogy van egy marék funkció a felső sorban minden egyes "F.." (pl: F1, F3, F4...stb) billentyűn, amelyek alul az FN gomb együttes lenyomásával csalhatóak elő. Van két billentyű ami a képernyő fényerejéért felel. Ez azonban nekem újabban nem akar működni, így teljesen le van sötétítve a kijelzőm. Ami érdekes, hogy a beállításokban - egérrel - sem tudom feljebb emelni a szintet és hiába is emelem, az OK vagy az Alkalmaz gombra kattintva visszaáll az eddigi állapotba a csúszka... :( Eddig működött, valószínűsítem, hogy az ATi driverem piszkálása (9.9-es Catalytnak meg kellett mutatnom a MobilityModder-t, mert nem ismerte fel a másodlagos, HD3650-es VGA GPU-t a gép...igaz, még most se jó, de mindegy :DDD ...) okozza. De ez csak tipp...lehet, hogy komolyabb baj? Mi lehet ilyenkor? Vírusra nem feltétlenül gondolok, igaz tegnap megviccelt a gép: bárhol nyomtam le a "P" billentyűt, akkor belépett a sajátgépbe, ha az "R"-t akkor a futtatás ablaka ugrott elő, az "M"-re meg az asztal, stb...izgalmas volt így böngészni :W ...újraindítás után megjavult... :U Ha vírus lett volna, szerintem még mindig csinálná, nem? :D Bocsi, hogy hosszúra sikerültem, a válaszokat a kérdéseimre pedig köszönöm előre is! :R

Aktív témák