Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz wihar123 #8059 üzenetére

    Ízlések és pofonok, én nem vacakolnék +1 készülékkel. Telefon mindig nálam van, másodperceken belül talál műholdat, gyors, pontos, pillanatok alatt újratervez. Van előnye-hátránya mindkettőnek. :)

    ###

    Nem kérdeztem meg a szervizt, de köszönöm neked, hogy érdeklődtél. Kb erre számítottam, nem fogok 5-öt fizetni egy 10.000 forintot érő készülékért.
    Szerintem valami hardveres baja (is) van, olyan, mintha nem lenne jó az akksija, legalábbis a gép úgy észleli. Ha teljesen feltöltöm, bírja sokáig, viszont hiába van feltöltve, ha kikapcsolom, nem tudom bekapcsolni. Ha a lemerült navit felteszem töltőre, de nincs bekapcsolva, világít a piros lámpa, de alig tölti. Ha töltőn kapcsolom ki, akkor se kapcsol be. Ha benne van a ROM-os SD kártya, akkor (töltőre téve) hosszan nyomva a bekapcs gombot elindul a flash, végigmegy, és működik ismét, csak ezt mindig el kell játszani.
    Tehát működik, de nem kapcsol be magától. Eddig akit kérdeztem, még nem látott ilyet, pedig nálam sokkal szakavatottabbak ezen a területen.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák