Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz666-

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnapelőtt egy buliban elveszett a telefonom. Sajnos arra már nem emlékszem, hogy hogyan, mert már kissé jól voltam :D Azt nem tudom, hogy lemerült-e és/vagy kiszedték a sim kártyát a telefonból, de már nem elérhető a számom. A helyet, ahol a buli volt felhívtam, hogy nem-e találták meg. Természetesen nem. (bár talán elég naív dolog ma magyarországon azt képzelni, hogy egy talált mobilt visszaadnak, de gondoltam veszteni nem fogok vele semmit, ha rákérdezek) Egy samsung galaxy s2-ről van szó konkrétan, így nem hagynám annyiban a dolgot. Nem csak az ára miatt, de volt rajta pár pótolhatatlan kép és sms. Érdemes-e a rendőrségre elmenni így? Mivel nem raboltak ki konkrétan, csak valahol elhagytam a készüléket. Habár azzal, hogy a megtaláló nem adta le sehol a telefont, gyakorlatilag ellopta, szerintem...

  • gabesz666-

    csendes tag

    válasz kali #30051 üzenetére

    Köszi a választ! A 8 napos határidőről nem tudtam. Ez a bejelentés mit takar? Valami konkrét lépés történik az ügyben vagy csak születik egy feljegyzés arról, hogy ezt a telefont keresi a gazdája és ha valaki leadja, akkor értesítenek?
    Azért reménykedem egy picit a visszaszerzésben, mert ez a buli egy szakmai fórum által szervezett esemény volt, ahol "tehetősebb" emberek voltak jelen, akik szerintem nem szorulnak rá, hogy talált telefonokkal bizniszeljenek. Persze ha takarítónő/ruhatáros/pultos találta meg, akkor elég valószínű, hogy bukta van. Mindenesetre egy Plan B-t telepítettem távolról, hátha bekapcsolják netközelben még telefon reset előtt.

Új hozzászólás Aktív témák