Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Pityu. #48048 üzenetére

    Ha van "csak segélyhívás" és van "térerő" is akkor nem lehet antenna. A számla meg az IMEI nem tudom hogy jött ide. Ha nem fizette a részletét a részletre vett telefonnak akkor talán (hiszen te mondtad hogy másik készülékben a SIM megy). Az IMEI-t meg általában lopás utáni bejelentéskor tiltják le.
    Nézd, pl. QCOM SOC esetén tudok olyan modem elcseszést mondani amikor valami hasonló lesz a helyzet de az annyira specifikus hogy csuda. De itt még se készüléket, se op.rendszert, se szolgáltatót nem mondtál. Esetleg ha nem a sötétben kapálóznánk sokat segíthetne neked is meg nekünk is mert üveggömb az nincs :D Szóval legalább annyi hogy valami térerő van-e vagy bármi. De így hogy amúgy mondod hogy kijelzőcserés volt és addig ment így én 3 percet nem gondolkodnék és visszavinném (el se hoztam volna ha már ott ilyen volt). Lehet "leföldelték" valahol.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák