Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krbC

    tag

    Sziasztok!
    -lenne egy kérdésem-
    HTC One S tulajdonosa vagyok, T-mobil. Május vége óta, azaz a 4.1.1 JB óta a telóm hitetetlen módon merül( 16 órát birja HA hozzá sem nyúlok, ha piszkálom 3-5óra), aminek az oka, hogy nem működik együtt az új androiddal csak EZ a típus és CSAK a T-mobilnál...
    Vittem szervizbe elsőre akksi csere-> semmi változás másodjára-> akksi csere(!) és TÖLTŐ csere( nem normálisak).. meguntam és elkezdtem keresni a problémát, ami végül az lett h kiderült futtatja a telom a wifi callingot és a gps-t is a háttérbe ezért merül iszonyat.. harmadjára elvittem leírtam nekik a problémát a MEGOLDÁST is. leadtam.. -> USB csere és elvileg a wifi hibát javították, de nem. állandóan lokalizál telom stb...

    A megoldás az lenne hogy a 3.19.401.401-es szoftvert le kéne cserélni 3.14.531.17 70RD-re.
    HTC One S™ for T-MOBILE ROM Update
    Elvileg USB ről is lehet, én próbáltam de megszakad a felénél mindig, a T-mobilba meg a "szervizpult" mögött tudatlanok állnak-tisztelet a kivételnek-
    Hogy tudnám én rá rakni a szoftvert, mért nem megy nekem manuálisan, előbb függetlenítenem kéne? szoftver frissítésnél nem elérhető a verzió.
    Köszi
    :R

    [ Szerkesztve ]

    -gl hf-

Új hozzászólás Aktív témák