Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz meroly #18822 üzenetére

    Cső! :)
    Nem vagyok a téma szakértője, ezért is idéztem másoktól, de az tiszta sor, hogy ami beidegződött az emberben attól nehezen szabadul.
    Én össze-vissza töltöm az aksikat, nincs semmi tervszerű benne, ha a PC-vel kapcsolódik akkor is töltődik, de az aksikkal még sohasem volt gondom, én ebből azt a következtetés vonom le, hogy gyakran kell tölteni és nem szabad, hogy lemerüljön. Igaz, hogy nem is lehet csak úgy kisütni. Szerintem az is nagy baromság lehet, leírják, hogy hány töltési ciklust bír ki az akkumlátor. Biztos van egy határ, de szerintem nem lehet ezt pontosan számszerűsíteni, mert akkor már nekem a harmadik garnitúra aksit kellett volna vennem.
    A SE Z600-as már több mint a 6 éve megy az eredeti aksival, de a K850-is 3. éve megy az eredetivel, és van, hogy naponta többször kap energiát.
    Ha igazak volnának a hiedelmek, akkor már rég meghalt volna.
    Autó akkumlátoroknál szokták mondani, hogy a nem használat többet árt, mint ha minden nap használják. Lehet, hogy érvényes a Li-Ionra is? :F
    :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák