Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Cs1csó #143425 üzenetére

    Oh, pedig megvolt a maga varázsa. Imádtam összeállítani a lemezeimet, melyikre mi kerüljön, hogy maximális legyen a hely kihasználtság, és mondjuk 10 lemez között redundancia is legyen a fontosabb dolgokból. És persze komoly nyilvántartás volt, hogy melyik lemezen mi van. A lemezeken pedig dátum is, hogy mikor írtam őket. :)
    Pláne azután nem volt para, miután olyan erős gépem lett 2002 elején (1700-as Celeron, 256MB DDR RAM, GeForce 2MX400 64MB / GeF3Ti500 128MB, 2×40GB HDD, modern LG író), hogy simán tudtam játszani is közben. Akkoriban már mindig két HDD volt a gépemben, az egyikről ment az oprendszer, és játszottam vagy neteztem, a másik HDD meg csak az ODD-t szolgálta ki. :)
    Később ugyanez ment DVD írással, bár azt már főleg az akkor 1700+@2800+-os Athlon XP vitte 640MB RAMmal, GeF3Ti500 128MB és 2×80GB 7200-as később 2×120GB-os HDDvel.
    maximális sebességgel pár perc alatt megvolt az egész.

    És - igaz tavaly néztem - akárhány DVD-t vagy CD-t tettem be a meghajtóba (randomra) mindet hibátlanul beolvasta, pedig 10-15 meg még idősebb lemezekről van szó. Maga a drive is 10+ éves.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák