Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz DJ WOKKY #32158 üzenetére

    Mit kéne frissítenem? Amúgy írtam az iPonnak, mert onnan vannak az alaktrészek. Ők egy sablon mailt küldtek válaszként, amiben leírják mik az instabil rendszer tünetei, és milyen ellenőrzéseket tudok én csinálni. Furmark, HDDSentinel, prime95, memtest stb.

    Alap esetben szerintem nincs nagy gondja a gépnek, csak valami nem bírja a meleget. Ez lehet ugye VGA, CPU vagy PSU szerintem. A táp ventijéből következettem arra, hogy talán az nem bírja, de arra meg pont nincs teszt. Azért délután lehet szedek le ilyen prime95 meg furmarkot. De azokkal az a bajom, hogy volt furmark régebben a gépen és az alapból csinál valami 30 seces tesztet. Azzal ugyanúgy nem lesz semmi gond, mintha Black Opsoznék 1920x1080 maxon. De van valami olyan tesztje, amit még nem néztem, ami állítólag növeli a VGA igénybevételét. Ezzel meg az a gondom, hogy nem addig növeli amíg túl nem melegszik? Mert ha igen semmi értelme.

  • DjDanee87

    addikt

    válasz DJ WOKKY #32158 üzenetére

    "egyébként cod2 topic-ban egyik ismi most írtam hogy új konfig, és cod-ban nem jo a hang, meg néha kép..."
    Ezt nem igazán értem :)

    Korábban nem volt meg a játék. Előző héten akciósan 2200 Ftért vettem. Arra gondolok, hogy amúgy is terveztem házba venni hűtő ventiket. Azt meglépem és hátha segít.

    Mellesleg mi lehet a legjobb választás? Van most a házban elöl 1 venti. Veszek még felülre meg hátulra mindenképpen. A VGAnál mi a jobb? Ha nem rakom rá a ház oldalát és hagyom szellőzni, vagy ha ráteszem az oldalát egy NOCTUA NF-P12 1300RPM kíséretében?

    Most amúgy csak 1 venti van benne, a gyári a HDDk elé téve. Az oldallap nincs rajta, és az asztalon szélén van, tehát elvileg szellőzik.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák