Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz mclaren777 #1259 üzenetére

    Szerintem Max 5 EFt-ot ér.
    A Lide nagyon szépen olvas, bár "kissé" lassú.
    Kérem nem elfelejteni, hogy a LIDE-elvű LED-es szkennerek "nem látnak ki a térbe", csak az üveglap fölé 2-3 mm-re, tehát a nyersanyagnak fel kell feküdnie szépen az üveglapra. Ha vvastag könyvből vagy magazinból akarsz szkennelni, akkor nem túl jó választás, nem lát bele a gerincbe.
    Minden más esetben igen jó választás...
    Diát és filmnegatívot nem szkennel.
    Hatalmas előnye, hogy az usb adatkábelen kap tápot, tehát nincs külön tápegysége.
    X64 alá nem tudom van-e drivere.

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • daninet

    veterán

    válasz mclaren777 #1259 üzenetére

    Nekem ilyenem van. Szépis, jóis. Bár tényleg kicsit lassú, a szoftvere pedig itt-ott logikátlan. És tetszik, hogy nem kell neki külön áram, USB-ről is elmegy... Szerintem jó vétel.

    mod: van MP250-es multim is itthon :D gyorsabb mint a lide, de így fejből, ha jól emlékszem valamivel kisebb felbontásban tud szkennelni (habár kinek kellenek 400 megás képek :F )
    A nyomtató része kaki, a parton méregdrága, az eredeti sem bírja végig, mikor kezd a vége felé járni de még van benne nem tudja tartani a színeket és csíkoz.. Ráadásul ez nem egyedi hiba... :W

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Aktív témák