Hirdetés

Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Sziasztok!

    Egy számomra fura és idegesítő gondom lenne, amiben remélem tud majd valaki segíteni.

    Szóval az a helyzet, hogy 2-3 napja megváltoztattam a Hotmail-es fiókom jelszavát. Miután megváltoztattam, oda könnyedén be tudtam lépni és a leveleimet is el tudtam olvasni. Viszont ez után az MSN-t nem tudtam használni ( ami szintén ehhez a Hotmail fiókhoz van rendelve ), mert azt írta, hogy a jelszó érvénytelen! :F
    Ugyan az a jelszó van az MSN-ben és a Hotmail-en is, hisz egy az email cím, ezért nem értem, miért nem megy az MSN?
    Ha beléptem a Hotmail-be, akkor azon keresztül lehetett használni az MSN funkciót, csak így a Windows-on keresztül nem.
    Viszont a helyzet most tovább romlott. ugyan is amikor írtam be a jelszót a Hotmail-be való bejelentkezéshez a böngészőbe, akkor elutasított azzal, hogy érvénytelen a jelszó! Az a mit 2-3 napja csináltam és pár órával ezelőtt még működött!

    Szóval csak az érdekelne, hogy mi is van ilyenkor?! Volt már valakinek hasonló baja?
    Valamit jó lenne csinálni, mert így sem ímél, se msn... :(

    Igen tudom, hogy van külön MSN topik, viszont ez a fórum jobban "pörög", több ember van és talán hamarabb kapok segítséget... Köszönöm a megértéseteket! :)

Aktív témák