Hirdetés

Aktív témák

  • Vigilante

    őstag

    Adott az aláírásomban lévő rendszer (HT: OFF) 2órás prime is megy rajta!

    Még a furmark - prime együtt is! Problémám következő: Crysis 2 demo, Fear 2 és Star Wars TFU 2 ez 3 game amikor lépnék be egyszerűen lekapcsolja a gépemet, a Crysis 2 demo-jával odáig eljutottam, hogy ha vissza veszem a tuningot elindul, de utánna, már a következő indításnál már teljesen alapon (2,66GHz-en) is lekapcsolja a gépemet!A Trackmania Nations meg elindul játszom vele, és mondjuk jön egy új pálya bumm lekapcsolja a gépet! és a vicc, hogy pl a star wars meg a fear 2 ugyan ezzel a rendszerrel, ugyan ezzel a táppal ment már jó pár órát (a tápot vadi újonnan vettem kb 1 hónapja) a speciális rendszerbeállításoknál kilőttem, az ujraindítást probléma esetén, de így is meg történik ezeknél a gameknél a reset! A vicc az, hogy a GRID, Bad Company 2, Singularity, Homefront, Metro 2033, Unreal Tournamnet 3 és a Counter Strike Source több óra játék után se produkál ilyet egyszer se! Egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy mi a fene lehet! Sőt a metro 2033-ban a depot részt (ami eddig minden gyengébb tápot ami bírta a furmarkot meg a crysis-t is a GTX285 SLI-vel ott azok is képesek voltak lekapcsolni) ezzel a 800W-os FSP táppal kb 30x szor lefuttattam semmi újraindulás, a tápból meg még langyosnak se nevezhető levegő jött csak! A Furmark+Prime95-nél egyszerre volt egyedűl, hogy már azért melegebb levegőt fújt ki azért! :) Többen mondták, hogy lehet a RAM-jaim a ludasok elképzelhető ez? igaz most nincs kéznél másik ddr3-as memó 1 modullal is kipróbáltam a Crysis 2 demot persze, hogy lekapcsolt... Ha valaki tudna valami magyarázatot erre megköszönném! :R

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Aktív témák