Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Üdv! :)

    Érdeklődnék van-e itt tapasztalata a témában? :D Sajnos ilyen téren nem igazán vagyok tisztában a bérekkel?

    Szóval nővérem tett egy ajánlatott novembertől mehetek oda hozzá a boltba, vonalkodos rendszert kéne karbantartanom, meg árut feltölteni stb. Mindenezt minimálbérért, netto 600 ft-os órabérbe ami elég kevés volna szerintem. Napi 12 óra esetén se kapnák csak 7200 ft-ot, jelenleg a Samsung gyárba vagyok raktárosnként itt a havi 160 meg van nettoba és még a déli étkezést is állják. Itt a gyárba talán a legnagyobb gondom hogy nagyon messzi van napi 4 óra utazás van. 3-kor kellek 3:35-kor indul a bussz és 16:45-re érek haza egy 8 órás müszak esetében. Tesóm boltja helyben van szóval az utazás idejét megsporolnám és többet lehetne aludni.

    Még ha el is vállalnám, mi volna az amiért el kéne vállalni? Ilyen 600 ft-ért én ezt nagyon gyengének tartom ö is mondta kevesebbet adna mint a samsungba. De az ott dolgozok is többet kapnak mint én, ők 700-800 ft-ot megkapják a pénztárosok stb. Persze más rajtam kivül nem találna a vonalkodos rendszerre, mert itt falun nem sokat értenek hozzá. Vakon irok 80-90 szó percenként meg van, sebbességgel gond nem volna. Talán csak a bérezésre nem tudom mi volna a reális.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák