Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz EmberXY #29427 üzenetére

    Páran csinálják, hogy a környező forrásokhoz mennek kannával, és azt isszák. Az ásványvízben a szentkirályi a legjobb itthon szerintem. A csapvíz nálunk egész jó itt a Bakonyban, de így is hagyom állni a kancsóban, hogy kimenjen belőle a klór. Egy próbát esetleg tehetsz vele úgy is. Sokszor nem is a vízzel van a baj, hanem a régi csővezetékekkel.

    Ja a Pepsit pont azért nem szerettem, mint amiért te szereted, szerintem gejj édes a Cocahoz képest. A Coca tényleg inkább savasabb. Talán szökőévente egyszer iszok ilyesmit vendégségben, ha nincs más. Legtöbbször ott is inkább csapvizet kérek, aztán néznek bután, hogy ennek meg mi baja. :D

    Amúgy a kóla tényleg kitűnik, a foszforsav tartalma miatt károsabb a többinél, amikben csak szimplán cukor meg valami egyéb sav, pl citromsav van.

    off:
    Ja amúgy tök érdekes, most olvasom, hogy sok hajléktalan azért nem fogad el kaját, mert van, aki megmérgezi őket. Eddig eszembe se jutott, hogy ilyesmi lehetséges. Ez a mérgezés a fejlettnyugaton divat gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák