Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz tlac #79246 üzenetére

    Ebből gondolom a lehetetlen jelzőt. Kivettem a Dimm2 csatit, tehát W11 nincs, lehúztam a SATA ssd-t is, nyomtam egy default-ot, és ezt figyeld:

    Halványan kiírja a jelen állapotot, totál üres alaplap, nem kell hozzá Windows. Itt valami nem kerek, és ez a 1201 BIOS, ami pár hónapja x16 volt nálam. Teljesen lecsupaszítva, minden alapon, sehogy sem akar x16 lenni. Éjjel lehet babrálom még, bár inkább fizikai hibát kellene keresnem, de most fújjak kontakt spray-t a pcie slotba? Azt nem akarom, taknyos lenne, illetve finoman megmozgattam, a vga érintkezősort újra letöröltem Kontakt 60-nal, ami erős tisztító, de semmi. M2 slotokat illene még megnéznem, de az le van burkolva, elég nehéz hozzáférni, mivel vizezett a cpu, vga, és ram is, csövek méretre vágva, csak lökődöm arrébb őket.
    Az első képen ki lehet választani, hogy Gen1,2 vagy 3, semmit nem ér.
    A másodikon ez a helyes, alul kiírja a 3 lehetőséget, nincs AUTO. M2-őt tiltani kell, hiszen az automatikusan tiltja az x16-ot, nem is használom egyik M2 aljzatot sem.
    Hát ez volt a reggeli gyors próba, éjjel lehet még kepesztek.
    Ami a teljesítményt érinti, panasz nem lehet, hiszen abszolút rekordokat döntöget a masina. Nem értem, de nem is kell.

Új hozzászólás Aktív témák