Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Adler #48082 üzenetére

    ok, de a flash-t a küldött link-en keresztül szedd le, mert így biztos minden lerepül a gépről! Éjfélkor már avró sonno :) , úgyhogy majd holnap megnézem sikerült-e.
    Amúgy:épp az ilyen dolgokért nem érdemes kikapcsolni a rendszer-visszaállítást, azt a 4-5 GB helyet, amit megadunk neki, nem szabad sajnálni! Már mentett meg engem is, meg több gépemet is ez a mód!
    Nem hiszem, hogy proci lesz, legalábbis besírok, ha igen...VGA driver-t amúgy cseréltél mostanában? Erre nem emlékszem. Valahogy úgy kéne elképzelni, hogy mikor volt a hiba, és az előtte lévő dolgokra "visszatenni" mindent. Ha lehet, persze.
    VGA csere is kéne, csak tesztképpen, hogy egy másikkal fagy-e. Előtte a már említett slot-csere.

    Közben ezt is találtam hasonló gondokkal küzdő embereknek, hátha valamelyik segít:
    1."Ettől függetlenül - amennyiben csak a videólejátszásnál fordul elő a hiba - valószínűleg a lejátszóprogram vagy az éppen használt videokodek akad össze az Nvidia meghajtójával.
    A neten akad jópár kodekpakk, amiket az egekig dícsérnek, de a többségük inkább csak gondot okoz. Helyettük érdemesebb olyan lejátszót használni, ami önerőből is képes lejátszani szinte mindent. Ilyen például a VLC Media Player, GOM Player vagy a KMPlayer."

    2. "Nem mindegy, melyik modul van feltelepítve, Shockwave Player, vagy az Adobe Flash player. Az Adobe a jó."

    Mindenekelőtt ezt próbáld meg!
    3."Próbáld meg a hardveres támogatást kikapcsolni.
    Jobb klikk a flash tartalmon,Setting,Display/pipa ki/"!!!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • yohnsee

    tag

    válasz Adler #48082 üzenetére

    Bocsi, ha megvan már a válasz, de nekem volt egy gépen régebben (megmagyarázhatatlan módon) az agnitum outpost firewall volt a hibás. Igaz, az boot alatt fagyott ki, de talán egy próbát megér. Tudom, hogy minden eddigi teszt proci vagy flash hibára utal, de ezt amit én mondok, pár perc leellenőrizni. Vagy más tűzfalat próbálj meg felrakni helyette, vagy másik verziót.

    AVR

Aktív témák