Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz DeFranco #346 üzenetére

    Ez a korábban linkelt kis Mobius nekem nagyon megtetszett, de az ára nem épp baráti. Meg nem tudom hova kell ezt rögzíteni? [link]

    Szerintem nekem ilyen tükörre rakható lesz, de még nézelődök. [link]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz mcll #355 üzenetére

    Autós topicban volt szó erröl a tükrösröl: [link]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz bul07 #986 üzenetére

    "Amióta megírtam az előző hozzászólásomat még 3db-ot eladott"
    :DDD :DDD

    Melyik best buy kamerának lehet kikapcsolni a kijelzöjét felvétel közben? Nem idegesitö, hogy világit egy-két monitor középen a kocsiban?

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    Sziasztok!
    A loop recording mit csinál? On-ra vagy off-ra kell állítani?

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz rover45 #3120 üzenetére

    Sziasztok!
    Ilyenből nincs olyan, amit nem nekem kell összelegózni? :D
    Méret nem érdekel, design már nem érdekel, csak az a lényeg, hogy tudjak egyszerre tölteni több cuccot. A navigáció állandó jelleggel elfoglalja a szivargyújtó aljzatot, nem húzhatom ki, közben a telefon merül, nem ér el az ügyfél és a zene se szól, mert lemerült az mp3 lejátszóm és kolléga is merül lefele...

    [ Szerkesztve ]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz cigam #3151 üzenetére

    Nem lehet, sofőr vagyok, sofőrsegély, címről címre járunk egész éjjel megállás nélkül, ha a telefont az ablakba tapasztom navinak, akkor nem tudok telefonálni, márpedig állandóan kell, ráadásul állandóan fagy is a doktor úr (okosteló) ha többminden fut rajta, egyedül az autórádiót lehetne kicserélni, amihez nem sok kedvem van, hadd ne kelljen már ezért másik rádiót vennek a gyári helyett...
    Akkor inkább énekelünk és fütyülünk hozzá, az olcsóbb :D
    Nincs bajom a forrasztással, de gondoltam csak megcsinálta már ezt valaki gyárban ami nem csak fél ampereket tud.
    Elosztók tömkelegét linkeltétek már itt 1 oldallal visszább, de nekem az jött le, hogy a csináld magad kit tudja a legtöbbet, mert a többi úgyse képes annyi ampert leadni. Akkor ezek szerint mégiscsak van ami tudja ezt. Nekem is van egy csomó elosztóm, de nem tudok vele tölteni mégse többet, csak egy készüléket, ami rá van írva, hogy egyenként 2A, ez hazugság, nem tudja, csak a max kimenet 2A, azaz egyenként maximálisan 1A-t tud, ami szintén csak névleges. Magyarul mehet a kukába, mert porfogónak meg túl pici.

    [ Szerkesztve ]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz Gépötty #3153 üzenetére

    Mocsok drága, US posta +55$, UK oldalon meg 60 font az elosztó.
    Nem is értem ezt amúgy, hogy miért nem alap az erős elosztó, amikor már mindnekinek van okostelefonja meg gps-e, meg tabletje, és leglábbis mifelénk nem divat egyedül ülni a kocsiban, én is csomó kollégával ülök vagy családdal és mindenki merül... Irreális, hogy vegyünk másik autórádiót meg másik telefont meg ne használjuk (mondja ezt meg valaki a főnökömnek úgy, hogy fizetést azért kapjak) meg papírtérképpel navigáljunk éjszaka időre 23 címre, meg a gyerek ne kapcsolja be, hanem a tájat nézze a nagyihoz vezető többórás úton... Ennyi erővel bármit lehetne, dobjunk ki mindent és éljünk kolostorban persze, vagy gyártsunk használható elosztókat, nem olyan bonyolult dolog ez.
    Ennyi erővel a laksába se kell elosztó, mert egy tv-n ma már mindent lehet csinálni, nem kellenek otthonra laptopok, az egész család használja az egyetlen tévét netezésre, jah, hogy közben valaki tévét vagy filmet nézne... Anyuka bömböltesse a rádiót az egyetlen tévén, hogy hallja vacsi készítés közben, azon a tévén, amin netezne a család egyik fele, a másik fele meg éppen híradót vagy filmet nézne. Szóval ez baromság...elosztók kellenek.
    Ja és az autós kamerát még be se dugtuk :D

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz Gépötty #3158 üzenetére

    Nekem nem volt kritérium a mobilitás. Én csak annyit szeretnék, hogy műszakban amikor többen ülünk a kocsiban, tudjuk tölteni egyszerre a kütyüjeinket, azaz legalább 3-4 csatis legyen, amik egyesével tudnak 2A-t, nem pedig a 4-es elosztó maximális kimenete 2A, mert az semmit nem ér akkor.
    Már egy tucat ebayeset kidobtunk, mert egyszerűen nem tudják ami rájuk van írva, de még csak me se közelítik.
    Kalandor is ezért kérdezte, hogy van-e valakinek konkrét TAPASZTALATA, amit konkrétan ajánl, egy boltot, pl menj be a Fő utca 11111-be, ahol adnak rá garit, ahol tuti olyan terméket adnak, amire ha rá van írva, hogy 6A, akkor 6 Amper, nem pedig pl 0.6. De úgy tűnik mindenki egyedül utazik a kocsiban, akkor is csak max 10 percet melóhelyre és nem kell neki tölteni semmit, mert más nem nagyon rugózik ezen.
    Mindenképp megoldjuk valahogy, csak ez a gáz, hogy ez probléma és nem alapvető dolog, hogy minden sarkon kapni lehetne a temérdek elektronika holmi mellé megfelelő töltőket, elosztókat. De vegyél telefont, vegyél, kettőt is, kiccsaládnak is, vegyél, csak tölteni nem tudod, de vegyed, mert én vagyok az eladó és nekem az jó.

    [ Szerkesztve ]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák