Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaaT

    veterán

    válasz Minstrel #6350 üzenetére

    Ne felejts el regelni a paypal új akciójára, akkor vissza a kapod a vissza posta árát is. :)

    Give them hell Ukraine!

  • Laci4

    senior tag

    válasz Minstrel #6350 üzenetére

    Nekem is írt Henry barátunk.
    Ez már a második levelemre jött. Elsőre szinte semmi érdemi, csak hogy újra küldenek egy kamerát.
    Megírtam nekik, hogy azzal nem vagyok előrébb, mert én direkt kinéztem egy Nt96650 chippel szerelt kamerát, mert utána jártam, hogy az jó képminőséget ad.. nekem olyanra van szükségem, amit kaptam nem ezzel van szerelve, és sokkal gyengébb a kép-hang minősége.
    Plusz még a rendellenes hang is ott van a felvételen.

    Írtam neki, hogy szeretnék:
    - vagy valóban eredeti Nt96650 chipes kamerát,
    - vagy marad a kamera, de a vételár visszatérítését, viszont az 5 dolláros kuponom visszafizetéséről lemondok
    - vagy paypal segítségével visszaküldöm a kamerát, ekkor teljes visszatérítést kérek vételár+5 dolcsis kupon .(23.xxdodo+5 dolcsis kuponnal vettem)

    Erre visszaírja nekem:

    Thanks for your email about order 11400477 to G1W camera SKU329967.
    Sorry that the G1W did not meet your demand of useage. How about we refund you US$15 , if ok ,we refund now.

    Tehát kb. mint neked, hogy a felét fizetnék vissza.
    Az a gond, hogy nem nagyon tudok angolul, paypal visszaküldést, posta költség visszaigénylést még nem csináltam, nem tudom ki tudom-e hámozni mit-hogy kell.. ha lesz időm átnézek pay-pal topikba, hátha le van már írva.
    Ezért ha többet adnának vissza mint 15 dodo, mondjuk 20-at, akkor bele is mennék a dologba.
    Ekkor a valós bukta kb. 4 dolcsi, meg a kupon.. bár azt úgyis "játékból" szedtem össze.. igaz, az is pénz.. de ennyit még megérne, hogy ne kelljen szaladgálnom a postára, stb..

    Meg ha esetleg meg tudnám csinálni, hogy ne nyekeregjen felvétel alatt, akkor még nagyjából használható is a kütyü, csak nem az elvárt minőségben.
    Úgy vettem észre, hogy ha csak az akkujáról megy (azt a kb 1 percet amit bír az akksi :DDD :W ) akkor nincs a hang. Ha akármilyen adaptert, power bankot teszek rá, jelentkezik,és minél több ideje van rajta, annál halkabb.. valószínűleg a töltés szólhat bele.. de sajnos teljesen nem szűnik meg.. )

    No meg a másik problémán, hogy nem értem miért, szinte teljesen lekopott pl. az USB jel szitázása.. :Y
    Mintha ezer éves lenne.. pedig talán ötször ha volt a kezemben. Arra gondolok, hogy amikor nyitottam szét "pengetővel", ahogy szorítva forgattam körbe, egyszerűen letöröltem a kezemmel..
    Másnak nem kopott ez a nyavalya?

Új hozzászólás Aktív témák