Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cikasz

    őstag

    válasz Vitaqo #15046 üzenetére

    Nincs egy másik akármilyen kártyád amit belerakhatsz mig kipróbálod? :U

    https://www.facebook.com/groups/775784742804666

  • proof88

    addikt

    válasz Vitaqo #15046 üzenetére

    Ez eddig 2x történt meg velem, Mivue 792 Wifi Pro kamerával, hogy ha csak gyújtást adtam, majd 1 perc múlva levettem a gyújtást, akkor a következő 2 indításon belül várható hogy azt írja ki a kamera hogy formázni kell a memóriakártyát. Ez azt jelenti hogy nem biztos hogy a következő indításnál, lehet a következő utáninál fordul elő. De 2x megtörtént már, amikor csak gyújtást adtam, motort nem indítottam.
    Lassan 4 hónapja van meg a kamera és ezt csak így produkálta. Nem tudom mi köze lehet annak ahhoz hogy nem indítom be a motort, elvileg ha csak gyújtást adok majd leveszem, ugyanúgy érzékeli hogy le kell kapcsolnia és szépen lekapcsol ahogy egyébként is, de úgy tűnik valamiért mégis esetleg korrupt lesz a fájlrendszer ha gyújtás adása után nem indítom a motort és csak simán leveszem a gyújtást. Próbáltam reprodukálni ezt egyelőre egyszer, akkor nem jött elő. Majd megpróbálom többször is még, hogy lássam rendesen leáll-e a kamera olyankor, vagy csak én hittem azt.
    Nekem KINGSTON 128GB SD MICRO CANVAS REACT (SDXC CLASS 10 UHS-I U3) memóriakártya van benne.
    Alapvetően szerintem kamera probléma lehet, ha valamiért nem érzékeli rendesen hogy elvették a gyújtást, és nem zárja le időben a fájlrendszert, vagy ilyesmi. Ezért kéne nekem is reprodukálni hogy lássam a kamera mit csinál olyankor, mert eddig nem figyeltem meg.

Új hozzászólás Aktív témák