Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz footy #23909 üzenetére

    egy amúgy is szar gáyi fejegység szar jelét akarod átalakítani vonalszintűvé majd azt beleküldeni egy méregdrága hangprocesszorba? ha kidobni való pénzed van inkább szólj és az ablakod alá állok :)
    nem tud valami értelmes szaki line outot kicsikarni abból a fejből (költői a kérdés)?

    A vér nem válik VAZZE!™

  • aneda

    aktív tag

    válasz footy #23909 üzenetére

    Ilyesmi projekten töröm én is a fejem, nekem szerencsére a Volvo HU-803-on van vonalkimenet.
    Arra akarok egy Alpine PXA-H701+RUX vezérlő kombót ráakasztani.
    A forrás iPod lenne egy Grom Audio adapteren keresztül.
    Megmarad a full gyári kinézet és kezelhetőség (!), de mégis van mp3 ill. aktív hajtás.
    Egy félelmem van, régen már próbáltam a HU-803-at, de nagyon doboz hangja volt az Alpine 9813-hoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    Az oroszok már a spájzban vannak!

  • Peti66

    senior tag

    válasz footy #23909 üzenetére

    Szia :)
    Szóval,ha azt is nézném,hogy megmaradjon a gyári állapot és az Általad felvázolt lehetőségek
    figyelembe vételével kéne döntenem. Szóval nem könnyű eset :) ,de hamár, akkormán :) Ha a lúd legyen kövér :D
    Az utolsó képen vázoltra tennék egy ikszet.
    Mégpedig azért nemes egyszerűséggel,mert kevesebb aktív elemet tartalmazna, az amúgy sem 1 "világbajnok"
    gyári fej részéről :N
    Gondolom állj :) font is be akarsz vetni..igaz :U :K Na, a Drc-re mindenképpen szükséged lesz ez tuti.
    A klíma vezérlőt(kijelző) megtartása is cél...olvastam.Egyébbként,ha jól sejtem úgy gondolod,hogy a gyári fej csak másodlagos volna...magyarul a híreket meghallgatni :D
    Ha,így van tök felesleges leszedni a szűz jelet a gyári fej potijáról rca-nak,mivel nem ez lesz a fő jelforrás :)
    Asszem,de nem tuti,hogy az iphone is ki tud tolni digi jelet,volt már itt(is) értekezés,ha jól emlékszem :U
    Azx kollega, ebben asszem nagyobb spíler :R
    A Bit Ten, az igen komolyan konfigolható a Win 7-ből is.Még, mielőtt le lenne qu.va nénikézve :B ;)
    Csak egy pár: dealay,full aktív, phase stb...stb
    De az utolsó képen a felső hsz. cablét szerintem így direktbe az erőre nem tenném :N
    Stekkeren kellene beengedni a Bit Ten-re a gyári fej felől az összes akármilyen ratyi jelet,a Drc -ről meg úgyis váltasz Iphonra. ;)(rca) Erősítőnek meg aztán pláne jobb,ha nem össze-vissza átalakított hsz. jelet kap :N

    Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

Új hozzászólás Aktív témák