Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz Petyyyyy #50926 üzenetére

    Le (már postázták is)! Kicsit fájt is a 21 euros szállítási költség, de ezzel a kedvezménnyel kb 85 eurot lehetett fogni, így belefért.. egy-két dolog jó lett volna még, pl a 300-as eagle kendőkből meg a neon zöld creature edgelessből kellett volna, de nincs raktáron. Elvileg ez a kedvezmény futni fog egész héten, ha valami csoda folytán visszajönne az a pár dolog ami még kellene, akkor lehet még rendelek és akkor összeállhatunk, de erre nem tudom mennyi az esély. Évek óta követem, nézem a webshopot és szerintem még soha nem volt olyan hogy minden lett volna raktáron. Tuti hogy ha össze akartál szedni pár dolgot, nem tudtad egyszerre egy időben megoldani. Nagyon bénán kezelik a dolgot ilyen szempontból. Ennyire nem tudják felmérni a keresletet? És a készletek utántöltése is baromi lassú, van ami hónapok óta out of stock státuszban van.

    Érdekes ez a szállítási költség is, mert pl a belgáktól is jön egy csomagom, a DPD szállítja és ha csomagpontra kéred, akkor már 50 eurótól nem kell fizetni ezért külön semmit. De a szintén holland waxworld is elengedi a postaköltséget 100 eur feletti vásárlás esetén, pedig ugyanúgy a holland postával küldik mint a trc.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák